ForceOfPoland

Gildia "ForceOfPoland"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-02-01 20:16:38

 SaliPL

Master

13470991
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Poznajmy się...

Mam nadzieję,że ten temat przypadnie Wam do gustu..Jeśli chcecie opowiedzieć coś o sobie,bądź podzielić się swoimi doświadczeniami lub znaleźć przyjaciół,to nie krępujcie się i piszcie tutaj.^^ Pozdrawiam-SaliPL

Offline

 

#2 2011-02-01 21:17:19

 Justi

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się...

Witam wszystkich serdecznie^^.Korzystając z okazji chciałam powiedzieć kilka słów o sobie:mam na imię Justyna(nietrudno zgadnąć ) mój wiek to tajemnica (zresztą nie ma dla mnie znaczenia) obecnie uczę się na technika administracji Jestem fanką mangi i anime,a także Japonii(w tym muzyki,kultury,itp.) lubię grać w gry RPG(nie tylko MMO) chociaż ostatnio zdarza mi się przesiadywać po nocach np. w Aice,Lunie Online(zanim nie zmienili na Lunę Plus) Flyff,Iris Online, itd.Lubię poznawać nowych ludzi oraz pomagać innym(bezinteresownie) wiec jeśli macie jakieś pytania dotyczące Aiki lub mojej skromnej osoby to piszcie tutaj,na blogu lub w Aice.Pozdrawiam-Justi

Ostatnio edytowany przez Justi (2011-02-23 14:47:40)

Offline

 

#3 2011-02-01 21:40:49

 Iziurus

Demotywator

20117411
Call me!
Skąd: Chrzan
Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się...

No to Moja kolej Nosze Imię Bartosz Pod Nickiem Iziurus, czasem Karakeru Też nie zdradzam Wieku bo również uważam że to bez znaczenia(Jeśli ma się dobrze w głowie) :> Nu cóż powiedzieć więcej...Jestem Fanem Japonii, Plakaty, Muzyka, Anime, Mangi co też Rysować ich się uczę też. Skoro Justi wymieniła gry to wypadało by bym wymienił >.< Sporo tego Chłamu xD A WIĘC niechlujnie zacznę: Metin2, 4 Story, The Chronicles of Lunia Wars, NosTale, Wszystkie z Perfect World Entertainment, I z ziemniaczków to: Flyff, Luna(Od niedawna), Aika Online, Rumble Fighter, La Tale, Lost Saga... Jeszcze Martial Heroes i jego zastępca Martial Empires, Mabinogi, Free Realms, Jade Dynasty, i wiele wiele więcej tak że mam spore Doświadczenie w Grach MMO xD Trudno Jest Pogodzić Tyle gier ale Warto w sumie jest ich ponad 34 nie licząc tych u góry . Kocham Pomagać co tez nie narzekam jak ktoś mi pomoże, Jestem tylko małym szarym glutem Kocham was Ludziki


Share Victory>>>Share Defeat

Offline

 

#4 2011-04-14 18:35:16

 David

Sekretarz

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-04-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się...

Teraz ja Witam was me imię to Dawid pochodzę z Poznania nick w grze to Adusia xD ponieważ gram clerickiem a że to kobieta to warto mieć żeński nick. Mój wiek jest nieistotny aczkolwiek jeżeli komuś bardzo zależy to mogę go wyjawić. Na ostyrionie gram od niedawna a wcześniej grałem w nacji Lenaria pod nickiem Kebraxis. Uczęszczam do technikum mechanicznego specjalność mechatronik.. i tak pewnie nie wiecie kto to ;P. Jestem wielkim fanem gier rpg jak i mmorpg. A teraz moja lista: xD
Metin 2, 4story, Aion, WoW, Aika, Last Chaos, Pirates of Carribean, i wiele więcej ale nie ominę też najlepszego Rpg według mnie oczywiście czyli: Saga Gothic. Doświadczenie w tego rodzaju grach mam ale nadal mi mało xD. Jeżeli są jakieś pytania proszę je kierować na pw albo w tym temacie chętnie odpowiem poza tym chciał bym dodać że lubię udzielać się na forum więc będzie spam!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hssnysa.pun.pl www.jaruga.pun.pl www.siedmiumistrzowmiecza.pun.pl www.diablo-2.pun.pl www.ezt.pun.pl