ForceOfPoland

Gildia "ForceOfPoland"


#1 2011-02-01 19:35:02

 SaliPL

Master

13470991
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Witam serdecznie!!!

Witam serdecznie. Reprezentuje i dowodzę gildią o nazwie "Force of Poland" i mam ciekawe wieści dla wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Polskiej gildii...Werbujemy wszystkich chętnych polaków do naszej gildii zarazem nie wymagamy żadnego skilla jeno aktywności i dobrej zabawy.Jeśli czujesz się na silach i masz wiele czasu grając w Aike nie zwlekaj i dołącz do nas..nasze motto " Gdy ty nam pomagasz to my też" Pomoc.walka,zabawa,przyjaźń,miłość i wiele innych atrakcji znajdziesz w naszej gildzie...Dołącz jeszcze dziś...NIECH EXP BĘDZIE Z WAMI!!!

Offline

 

#2 2011-02-01 19:47:28

 Justi

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Witam serdecznie!!!

Witam  wszystkich serdecznie^^ Na wstępie chciałam podziękować Iziurus za pomoc w stworzeniu tego forum, mam nadzieje,że sprosta Waszym oczekiwaniom^^ Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje to piszcie tutaj lub na blogu(link obok) http://forceofpoland.blogspot.com/. Do zobaczenia w Aice.Pozdrawiam-Justi

Ostatnio edytowany przez Justi (2011-02-23 14:49:26)

Offline

 

#3 2011-02-01 20:09:40

 Iziurus

Demotywator

20117411
Call me!
Skąd: Chrzan
Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Witam serdecznie!!!

Ojej Dzięki xD Chociaż...Czy ja wiem Czy Tyle pomogłem by dziękować ;D Nu ale Co tam Dzięki I Z wielkim Wyszczerzem Witamy nowych W Gildii! Jak Sali Napisał> > >Levelować, być Aktywnym (choć się staram -.-) Nu ^^" Co na wstępie Bedę się starał pomóc w Grze, jakoż też pewnie pomocy będę potrzebował> Postaram się też pomóc by Forum było Ładniejsze


Share Victory>>>Share Defeat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siedmiumistrzowmiecza.pun.pl www.jaruga.pun.pl www.ezt.pun.pl www.diablo-2.pun.pl www.hssnysa.pun.pl